Przydatne informacjeNa basen można wejść dysponując karnetem lub zakupionym w kasie jednorazowym biletem wstępu. Karnety, po zakupie, stają się Państwa własnością, doładowywanie karnetów jest bardzo proste, osoby indywidualne dokonują tego w kasie basenu. Na żądanie nabywcy wystawiamy faktury VAT.

Firmy, które wykupiły karnety, przed upływem terminu ważności karnetu, powinny na numer faksu podany na formularzu zamówienia (do pobrania w dziale cennik), złożyć zamówienie na doładowanie karnetów, podając ich numery. Szkoła wystawi fakturę VAT płatnę przelewem. Proszę pilnować terminu ważności karnetu gdyż doładowanie karnetu przed upływem terminu ważności karnetu daje możliwość przeniesienia niewykorzystanej kwoty na następny okres ważności karnetu.

Nasze karnety nie są związane z konkretnym dniem tygodnia i godziną, dysponent karnetu przychodzi na basen wtedy, kiedy mu to odpowiada, oczywiście w godzinach otwarcia basenu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00, w soboty i niedziele w godzinach od 12:00 do 21:00. Kasa basenu czynna jest w tych godzinach. Ostatnie wejście na basen o godzinie 20:45.

Na jeden karnet może wejść do 5 osób jednocześnie, czas pobytu w strefie płatnej liczy się od chwili odczytania transpondera-zegarka każdej osoby. Z kwoty karnetu komputer zdejmuje odpowiednią kwotę za pobyt (  bilet normalny, bilet ulgowy, bilet rodzinny) każdej osoby, proporcjonalnie do czasu pobytu w strefie płatnej. W sytuacji gdy wyczerpie się kwota na karnecie, od dysponenta karnetu pobierana jest dopłata.

Za jednorazowy wstęp na basen pobierana jest z góry opłata, zgodnie z cennikiem, za 60 minut pobytu w strefie płatnej ( obejmuje również czas przebrania się). Po wyjściu z basenu odczytywany w kasie jest czas rzeczywistego pobytu i w sytuacji przekroczenia opłaconych 60 minut, pobierana proporcjonalna dopłata.

Odzież wierzchnią (oraz obuwie-w workach foliowych) zostawiamy w bezpłatnej szatni w holu basenu. Do kasy basenu podchodzimy w klapkach. Otrzymany w kasie transponder-zegarek z numerem jest kluczykiem do szafki  w przebieralni. Obowiązkowo należy wziąć prysznic przed wejściem na basen. Czepek nieobowiązkowy, klapki zostawiamy przed brodzikiem – za brodzikiem jest strefa bosej stopy. 

Praktyczna rada – po wyjściu z basenu i przebraniu się, istnieje możliwość zatrzymania czasu na zegarku za pomocą specjalnego czytnika zatrzymania czasu, który znajduje się przy kasie. Czas jest zatrzymywany na 5 min, co umożliwi nam spokojne wysuszenie włosów. Z czytnika zatrzymania czasu możemy skorzystać tylko jeden raz. Następnie należy oddać transponder do odczytania w kasie aby zamknąć całkowicie czas pobytu w strefie płatnej. Rzeczy wartościowe należy pozostawić w domu, basen nie odpowiada za rzeczy zagubione lub skradzione na terenie basenu.

Prosimy o analizowanie grafiku zajęć na basenie, mówi on nam o rezerwacjach torów basenu sportowego. Grafik ten jest aktualizowany w każdy poniedziałek do godz. 15:00.

Basen dysponuje obszernym parkingiem pozwalającym na zaparkowanie 80 samochodów. Wyznaczone są również 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie